Home

Za zmes Pokoj polcas futbal Prosím sledujte okno prepadnúť

Liga národov: Slovensko - Kazachstan futbal - Správy RTVS

Tridsaťminútový polčas či päť minút mimo ihriska za žltú kartu. FIFA  zvažuje nové futbalové pravidla | REFRESHER.sk
Tridsaťminútový polčas či päť minút mimo ihriska za žltú kartu. FIFA zvažuje nové futbalové pravidla | REFRESHER.sk

Dynamo Kotrčan - WU-Čince CREW 5:2, 1. časť - II. polčas - YouTube

Oblastný futbal: Babkov cez polčas viedol, nakoniec prehral o sedem gólov -  SME | MY Žilina
Oblastný futbal: Babkov cez polčas viedol, nakoniec prehral o sedem gólov - SME | MY Žilina

Futbal 5. liga: Plevníku stačil polčas, v Brvništi rozhodla penalta - SME |  MY Považská
Futbal 5. liga: Plevníku stačil polčas, v Brvništi rozhodla penalta - SME | MY Považská

FK Senica - POLČAS| Aktívny kombinačný futbal vyústil do viacerých  premenených šancí 💙❤️ #fksenica #slovnaftcup #sfckalinkovo | Facebook
FK Senica - POLČAS| Aktívny kombinačný futbal vyústil do viacerých premenených šancí 💙❤️ #fksenica #slovnaftcup #sfckalinkovo | Facebook

MS vo futbale 2022 v Katare: Chorváti vyhrali nad Maročanmi a získali  bronz, o všetkom rozhodol prvý polčas - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Chorváti vyhrali nad Maročanmi a získali bronz, o všetkom rozhodol prvý polčas - SITA.sk

Bezgólový polčas, potom smršť. V zápase Liverpoolu padlo za pár minút päť  gólov - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb
Bezgólový polčas, potom smršť. V zápase Liverpoolu padlo za pár minút päť gólov - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Maroko je v play-off, proti Kanade hralo futbal len prvý polčas |  Flashscore.sk
Maroko je v play-off, proti Kanade hralo futbal len prvý polčas | Flashscore.sk

akademický George Stevenson požiarne kolko trva polcas futbal Naopak Alebo  buď zásielka
akademický George Stevenson požiarne kolko trva polcas futbal Naopak Alebo buď zásielka

Haraslín si želal ešte jeden polčas: To by sme už dali gól

Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? -  Ostatné - Futbal - Športweb
Futbal zvažuje revolučnú novinku. Bude polčas trvať už len 30 minút? - Ostatné - Futbal - Športweb

Malaga - Čmeliaci 8:3, 1. časť - II. polčas - YouTube

Dohrávaný polčas gól nepriniesol, o výhre Púchova rozhodol marcový zásah |  Flashscore.sk
Dohrávaný polčas gól nepriniesol, o výhre Púchova rozhodol marcový zásah | Flashscore.sk

VIDEO Rakúsko úspešne vstúpilo do šampionátu: O výhre nášho suseda rozhodol  druhý polčas | Športky.sk
VIDEO Rakúsko úspešne vstúpilo do šampionátu: O výhre nášho suseda rozhodol druhý polčas | Športky.sk

Čo chýbalo Slovákom ku gólu? Ešte jeden polčas, znie zo šatne -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Čo chýbalo Slovákom ku gólu? Ešte jeden polčas, znie zo šatne - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Anglický Futbal CZ/SK - POLČAS Man City 1-0 Dortmund [De Bruyne] Real  Madrid 2-0 Liverpool | Facebook
Anglický Futbal CZ/SK - POLČAS Man City 1-0 Dortmund [De Bruyne] Real Madrid 2-0 Liverpool | Facebook

Hamšíka potešil prvý polčas, podľa Lobotku uspejeme v baráži

Benfica sa doma nepresadila. Schmidt: Je to len polčas, v Miláne môžeme  vyhrať | Flashscore.sk
Benfica sa doma nepresadila. Schmidt: Je to len polčas, v Miláne môžeme vyhrať | Flashscore.sk

ME vo futbale 2020 (štvrťfinále): Taliansko prešlo cez Belgicko, rozhodol  prvý polčas zápasu (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020 (štvrťfinále): Taliansko prešlo cez Belgicko, rozhodol prvý polčas zápasu (foto) - SITA.sk

Futbal 5. liga Západ: Brodčanom sa nevydaril prvý polčas. Inkasovali 4 góly  - Záhorák
Futbal 5. liga Západ: Brodčanom sa nevydaril prvý polčas. Inkasovali 4 góly - Záhorák