Home

nezmysel odoslanie Ukázať ti reprezentacia sr futbal zapas gol chryzantéma kapitán princ

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

Liga národov: Slovensko - Kazachstan futbal - Správy RTVS

Slovenskí mladíci zdolali Estónsko: Šanca na baráž o európsky šampionát  stále žije! | Športky.sk
Slovenskí mladíci zdolali Estónsko: Šanca na baráž o európsky šampionát stále žije! | Športky.sk

Slovensko - Bosna a Hercegovina: ONLINE kvalifikácia EURO 2024 LIVE |  SPORTNET
Slovensko - Bosna a Hercegovina: ONLINE kvalifikácia EURO 2024 LIVE | SPORTNET

Končiaci reprezentant Adam Nemec: Jeho najpamätnejší gól kariéry je ten,  ktorý nikdy nepadol!
Končiaci reprezentant Adam Nemec: Jeho najpamätnejší gól kariéry je ten, ktorý nikdy nepadol!

Slovenská reprezentácia [futbal] ▷ program 2023, zápasy | BetArena.sk

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Vysielacie práva na zápasy futbalovej reprezentácie si podelia RTVS a  Sport1 | SPORTNET
Vysielacie práva na zápasy futbalovej reprezentácie si podelia RTVS a Sport1 | SPORTNET

Zápas Slovensko - Albánsko sme sledovali online - Reprezentácia - Futbal -  Športweb
Zápas Slovensko - Albánsko sme sledovali online - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Exreprezentanti SR pred Írskom: Je už na čase ho zdolať!

Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej reprezentácie  Slovenska do 21 rokov!
Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej reprezentácie Slovenska do 21 rokov!

Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

VIDEO Slovenský budíček proti Bosne: Reprezentácia pod Calzonom prvýkrát  vyhrala! | Športky.sk
VIDEO Slovenský budíček proti Bosne: Reprezentácia pod Calzonom prvýkrát vyhrala! | Športky.sk

SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik  Šeba | Slovenský futbalový zväz
SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik Šeba | Slovenský futbalový zväz

Slovensko - Bulharsko (priateľský zápas pred EURO 2020): info, nominácia,  výsledok | BetArena.sk
Slovensko - Bulharsko (priateľský zápas pred EURO 2020): info, nominácia, výsledok | BetArena.sk

Momenty slovenskej futbalovej reprezentácie v roku 2019

Skvelý rok slovenskej 19-ky okorenený postupom do Elite Round, jediná  prehra s Talianskom | Slovenský futbalový zväz
Skvelý rok slovenskej 19-ky okorenený postupom do Elite Round, jediná prehra s Talianskom | Slovenský futbalový zväz

Slovenskí futbalisti podľahli Kazachstanu 0:1 - Správy RTVS

Futbal: Slovenské reprezentantky prehrali s Fínskom 0:2 | SPORTNET