There are currently 1220 movies on our website

Autorské práva

Na serveroch stránky nie je uložený žiadny obsah chránený autorskými právami. Všetky súbory sú uložené na externých úložiskách dát, ktoré nie sú spojené so serverom stránok. Server našich stránok ponúka iba odkazy na súbory a nie samotné súbory. Nemáme vplyv na obsah filmov na stránke. Naša stránka je iba sprostredkovateľom externého obsahu a za právne chránený obsah sú zodpovední poskytovatelia, ktorí tento obsah hosťujú.

Prevádzkovatelia servera našich stránok si nie sú vedomí ohľadom porušenia autorských práv spôsobenú odkazmi zverejnenými tretími stranami. Prevádzkovateľ servera našich stránok nenesie zodpovednosť za porušenie autorských práv, z dôvodu toho, že žiadne video sa na serveri  nenachádza a nemá možnosť si overiť dodržiavanie autorského práva zo strany iných prevádzkovateľov stránok, ktorí tieto diela sprístupňujú.

Server našich stránok iba odkazuje na videá, tzv. embedovanie, ktoré bolo EÚ súdom vyhlásené ako legálne a tým náš server  neporušuje žiadny zákon, zdroj: https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/, https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/, https://www.scribd.com/ doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing/.

OSA (Ochranný Zväz Autorský) uznáva, že použitie embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu. V prípade, že ste držiteľom autorských práv, prosím, nekontaktujte náš server , ale poskytovateľa, ktorý má toto dielo na serveri uložené. Pre odstránenie obsahu chráneného autorskými právami a uplatnenie si autorských práv, kontaktujte prosím priamo spoločnosti, ktoré tieto súbory ukladajú na svojich serveroch.