Home

prestávka žiara ofset futbal stitare znojmo hlavne Deň detí tkáčsky stav

Evropská liga: Sparta prohrála na půdě AC Milán 0:3, Liberec inkasoval v  Bělehradě pět gólů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Evropská liga: Sparta prohrála na půdě AC Milán 0:3, Liberec inkasoval v Bělehradě pět gólů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Výborná druhá půle nestačila. Slavia podlehla ve čtvrtfinálové odvetě  Evropské ligy Chelsea 3:4 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Výborná druhá půle nestačila. Slavia podlehla ve čtvrtfinálové odvetě Evropské ligy Chelsea 3:4 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Okresní fotbalové soutěže mládeže - Znojemský deník

Fotbalisty Pardubic už nepovedou trenéři Krejčí s Novotným, vedení klubu je  odvolalo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Fotbalisty Pardubic už nepovedou trenéři Krejčí s Novotným, vedení klubu je odvolalo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kalendář sportu 2022. Sportovní informace a sport akce.

Podzimním mistrem okresního přeboru jsou Hatě - Znojemský deník

Lídr okresního přeboru vyhrál kontumačně - Znojemský deník

Pozadí na plochu s rozpisem domácích utkání (oprava)

Sparta důležitý zápas s Baníkem zvládla a vyhrála 3:1. Dočkal měl prsty ve  všech brankách | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sparta důležitý zápas s Baníkem zvládla a vyhrála 3:1. Dočkal měl prsty ve všech brankách | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Slavia porazila v malém pražském derby Duklu, zůstává tak ve hře o titul |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia porazila v malém pražském derby Duklu, zůstává tak ve hře o titul | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Okresní přebor vedou Hatě, druhé jsou Oleksovice - Znojemský deník

TJ Sokol Štítary

Exhibiční fotbalové utkání – Kudy z nudy

1.SC Znojmo FK – Mládež – Tabulky

Únanov stále kraluje okresnímu přeboru - Znojemský deník

Kam za fotbalem? Přinášíme přehled víkendových utkání na Znojemsku -  Znojemský deník
Kam za fotbalem? Přinášíme přehled víkendových utkání na Znojemsku - Znojemský deník

Práče zdolaly lídra tabulky - fotbal na Znojemsku - Znojemský deník

Na Znojemsku se rozjely fotbalové soutěže - Znojemský deník

Sparťan Kuchta si nezahraje pět zápasů, komise ho potrestala za surovou hru  proti brankáři Liberce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sparťan Kuchta si nezahraje pět zápasů, komise ho potrestala za surovou hru proti brankáři Liberce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Obecní aktuality

Regionální týdeník Znojemsko - IM SPORT OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI Miroslav B - IE  Znojmo B NE 1.11.2015 14:00 Koudela Jaroslavice A - Únanov A NE 1.11.2015  14:00 Chaloupka SD1 Hevlín – Hostim
Regionální týdeník Znojemsko - IM SPORT OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI Miroslav B - IE Znojmo B NE 1.11.2015 14:00 Koudela Jaroslavice A - Únanov A NE 1.11.2015 14:00 Chaloupka SD1 Hevlín – Hostim