Home

elektropozitívne pianista kvadrant skalica sered goly chaos dedičstvo hurikán

Po ôsmich minútach prehrával. Napokon Slovan otočil a deklasoval Sereď -  Fortuna liga - Futbal - Športweb
Po ôsmich minútach prehrával. Napokon Slovan otočil a deklasoval Sereď - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Spartak v zimnej príprave preveria aj Skalica, Zlaté Moravce či Sereď ::  spartakmyjava
Spartak v zimnej príprave preveria aj Skalica, Zlaté Moravce či Sereď :: spartakmyjava

Sereď podľahla Spartaku Trnava 0:2 | FutbalPortal.sk

skfseredfutbal.sk

Reloaded: Gól Krstovića proti Seredi » DAC 1904

ŠKF Sereď proti MFK Skalica živé skóre, H2H a sestavy Sofascore

Slovnaft Cup 2022/2023 - 4.kolo: ŠKF Sereď - FC Spartak Trnava | FUTBALNET  TV - Slovenský futbal naživo!
Slovnaft Cup 2022/2023 - 4.kolo: ŠKF Sereď - FC Spartak Trnava | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Slovan zdolal Sereď. Prvý gól Hentyho a prvé minúty Weissa | Fortuna liga

MFK Skalica - ŠKF Sereď, 2. liga - fotogaléria - myzahorie.sme.sk - SME |  MY Záhorie
MFK Skalica - ŠKF Sereď, 2. liga - fotogaléria - myzahorie.sme.sk - SME | MY Záhorie

Spartak Trnava neobháji víťazstvo v Slovnaft Cupe, Trenčín a Sereď  pokračujú - SITA.sk
Spartak Trnava neobháji víťazstvo v Slovnaft Cupe, Trenčín a Sereď pokračujú - SITA.sk

Najmladšia prípravka ŠKF Sereď má za sebou úspechy v 1. Lige prípraviek.  Pozrite si ich výsledky - Seredsity.sk
Najmladšia prípravka ŠKF Sereď má za sebou úspechy v 1. Lige prípraviek. Pozrite si ich výsledky - Seredsity.sk

MFK Skalica - ŠKF Sereď 2:1 v 6. kole 2. ligy | FutbalPortal.sk

Slovak Fortuna Liga: Slovan Bratislava 3-0 Skalica - Soccer - OneFootball  on Sports Illustrated
Slovak Fortuna Liga: Slovan Bratislava 3-0 Skalica - Soccer - OneFootball on Sports Illustrated

DAC v Seredi uhral iba remízu. Senica sa zachránila medzi elitou - Fortuna  liga - Futbal - Športweb
DAC v Seredi uhral iba remízu. Senica sa zachránila medzi elitou - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Fortuna liga: ŠKF Sereď - FK Pohronie 3:1 | Šport.sk

SLOVNAFT CUP – V 3. kole koniec Dunajskej Stredy a Serede, spolu padlo 62  gólov | Slovenský futbalový zväz
SLOVNAFT CUP – V 3. kole koniec Dunajskej Stredy a Serede, spolu padlo 62 gólov | Slovenský futbalový zväz

Fortuna liga: Skalica zdolala AS Trenčín (výsledok, 3. kolo) | SPORTNET