Home

reverse stredoveký Guinness slalom v levi zrušený odložiť banket pred

Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila  Shiffrinovej (foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila Shiffrinovej (foto) - SITA.sk

Petra Vlhová a spol. sa konečne dočkali: Dva slalomy v Levi dostali zelenú!  | Športky.sk
Petra Vlhová a spol. sa konečne dočkali: Dva slalomy v Levi dostali zelenú! | Športky.sk

V Levi majú nedostatok snehu. Zrušený slalom nahradia v Aspene | SPORTNET

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Petra Vlhová má najrýchlejšie lyže! Víkend vo fínskom Levi patril jej. Aký  je ďalší program Petry Vlhovej v sezóne 2021/2022?
Petra Vlhová má najrýchlejšie lyže! Víkend vo fínskom Levi patril jej. Aký je ďalší program Petry Vlhovej v sezóne 2021/2022?

Trať v utorkovom nočnom slalome by Vlhovej mohla vyhovovať, tvrdí Gemza |  TVNOVINY.sk
Trať v utorkovom nočnom slalome by Vlhovej mohla vyhovovať, tvrdí Gemza | TVNOVINY.sk

Petra Vlhová získala druhé miesto v obrovskom slalome Svetového pohára

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - SITA.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - SITA.sk

Královnou Finska je Shiffrinová. Dubovská byla v druhém slalomu osmnáctá -  iDNES.cz
Královnou Finska je Shiffrinová. Dubovská byla v druhém slalomu osmnáctá - iDNES.cz

Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová -  iDNES.cz
Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová - iDNES.cz

Lyžovanie - Petra Vlhová dnes Courchevel - štartové číslo obrovský slalom |  Šport.sk
Lyžovanie - Petra Vlhová dnes Courchevel - štartové číslo obrovský slalom | Šport.sk

Najväčšie konkurentky pôjdu pred ňou. Vlhová pozná štartové číslo - Zimné  športy - Športweb
Najväčšie konkurentky pôjdu pred ňou. Vlhová pozná štartové číslo - Zimné športy - Športweb

Zrušený paralel? Smer Levi! Čiernu zjazdovku už brázdia aj Vlhovej sokyne -  Zimné športy - Športweb
Zrušený paralel? Smer Levi! Čiernu zjazdovku už brázdia aj Vlhovej sokyne - Zimné športy - Športweb

Dubovská načala novou sezonu 13. místem ve slalomu, nejrychlejší byla  favoritka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Dubovská načala novou sezonu 13. místem ve slalomu, nejrychlejší byla favoritka Shiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole  slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk
Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk