Home

pasívny Moc Hybrid slovensko kanada vyuzite presilovky goly som chorý skrytý odpojený

Súťaže a štatistiky | MS v hokeji 2019, Slovensko | Slovakia vs. Canada |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Súťaže a štatistiky | MS v hokeji 2019, Slovensko | Slovakia vs. Canada | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slovensko prehralo s Kanadou 5:6 gólom sekundu pred koncom (súhrn a  postrehy)
Slovensko prehralo s Kanadou 5:6 gólom sekundu pred koncom (súhrn a postrehy)

Slovensko Kanada 1:3 MS v hokeji do 20 rokov výsledok

VIDEO Mladých Slovákov vyškolili aj Kanaďania, Shane Wright si dal vlastný  gól | Športky.sk
VIDEO Mladých Slovákov vyškolili aj Kanaďania, Shane Wright si dal vlastný gól | Športky.sk

Hokej na ZOH 2022: Prečo Slovensko nehrá presilovky? Ani v semifinále |  SPORTNET
Hokej na ZOH 2022: Prečo Slovensko nehrá presilovky? Ani v semifinále | SPORTNET

MS v hokeji 2022 - Slovensko - Kanada - predstavenie súpera | Šport.sk

MS v hokeji vo Fínsku 2022: SLOVENSKO - Kanada 1:5 - 24hod.sk

Slováci nestačili na kanadských hokejistov, prehrali druhý zápas po sebe

MS v hokeji do 20 rokov: Kanada deklasovala Slovensko o 10 gólov, Latkóczy  vydržal v bránke iba tretinu (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji do 20 rokov: Kanada deklasovala Slovensko o 10 gólov, Latkóczy vydržal v bránke iba tretinu (video+foto) - SITA.sk

MS20: Slováci prehrali s domácou Kanadou vysoko 1:11 | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
MS20: Slováci prehrali s domácou Kanadou vysoko 1:11 | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko dnes vyzvalo Kanadu | SPORTNET

Gól v utkání Slovensko - Kanada: Dubois - 1:2 (27. min.) – ČT sport – Česká  televize
Gól v utkání Slovensko - Kanada: Dubois - 1:2 (27. min.) – ČT sport – Česká televize

Kanada zdolala Slovensko: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2022 | SPORTNET

V treťom zápase na MS hokejisti Slovenska podľahli Kanade 5:6, rozhodujúci  gól dostali dve sekundy pred koncom | Slovenský olympijský tím
V treťom zápase na MS hokejisti Slovenska podľahli Kanade 5:6, rozhodujúci gól dostali dve sekundy pred koncom | Slovenský olympijský tím