Home

pastel užitočný výbor svetový pohár lyžovanie 2018 jednoduchý Priblížiť prijímač

Mužský Svetový pohár v alpskom lyžovaní v Lake Louise zrušený -

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Vybrala si správne? Vlhová odštartuje s veľmi nízkym číslom - Zimné športy  - Športweb
Vybrala si správne? Vlhová odštartuje s veľmi nízkym číslom - Zimné športy - Športweb

Petra Vlhová – Wikipédia

Lyžovanie - Petra Vlhová vo finále Svetového pohára | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová ide dnes (nedeľa) super-G v stredisku St. Moritz 2022  | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová ide dnes (nedeľa) super-G v stredisku St. Moritz 2022 | SPORTNET

Hodnotenie SP v alpskom lyžovaní 2018/2019 -

Vlhová je už v priebežnom poradí SP na delenom prvom mieste - Správy RTVS

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom v Courchevel 2021 (2. kolo,  výsledky) | SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom v Courchevel 2021 (2. kolo, výsledky) | SPORTNET

Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel -  YouTube
Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel - YouTube

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2017/2018 -

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Lyžovanie-SP: Kilde vyhral úvodný zjazd sezóny v Lake Louise

Vlhová priebežne siedma v 1. kole obráku - Správy RTVS

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - SITA.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - SITA.sk

Vlhová vyhrala slalom a opäť vedie Svetový pohár: Hneď som pochopila, že  svoju jazdu musím zmeniť
Vlhová vyhrala slalom a opäť vedie Svetový pohár: Hneď som pochopila, že svoju jazdu musím zmeniť

Jasná má opäť záujem usporiadať Svetový pohár – Apartmány Lenko

UNIQA je hlavným partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v  Špindlerovom Mlyne - SITA.sk
UNIQA je hlavným partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v Špindlerovom Mlyne - SITA.sk

HNonline.sk - Vlhová dosiahla druhý najlepší výsledok v super-G, zvýšila  náskok vo Svetovom pohári
HNonline.sk - Vlhová dosiahla druhý najlepší výsledok v super-G, zvýšila náskok vo Svetovom pohári

Petra Vlhová dnes výsledok 1 kolo - obrovsky slalom utorok / Kronplatz |  Šport.sk
Petra Vlhová dnes výsledok 1 kolo - obrovsky slalom utorok / Kronplatz | Šport.sk

Svetový pohár 2018/19 - online 1. diel | Livestreaming.cz

ONLINE: Petra Vlhová dnes - zjazd vo Val di Fassa (sobota) | SPORTNET

Alpské lyžovanie: Svetový pohár v Záhrebe - program a výsledky

Špindlerov Mlyn 2023 [SP v alpskom lyžovaní]: program, Vlhová | BetArena.sk

Rjoju Kobajaši si vyskákal triumf v Nižnom Tagile a so 420 bodmi vedie Svetový  pohár - SITA.sk
Rjoju Kobajaši si vyskákal triumf v Nižnom Tagile a so 420 bodmi vedie Svetový pohár - SITA.sk

Sagan na lyžiach: Bežala ako taká pipina vo vysokých štekloch, povedal  tréner o Petre Vlhovej
Sagan na lyžiach: Bežala ako taká pipina vo vysokých štekloch, povedal tréner o Petre Vlhovej