Filmová databáza

Upozornenie

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za porušenie autorského práva, z dôvodu, že žiadne video sa nenachádza na jeho serveri a nemá možnosť si overiť dodržiavanie autorského práva zo strany iných prevádzkovateľov webstránok, ktorí tieto diela sprístupňujú. Stránka na to iba odkazuje.

Vlastník tejto stránky uvádza nasledovné: Na serveroch filmovadatabaza.sk nie je uložený žiaden obsah chránený autorskými právami. Všetky súbory sú uložené na externých úložiskách dát, ktoré nie sú spojené s filmovadatabaza.sk.

Stránky filmovadatabaza.sk  iba odkazujú na videá, tzv.: embedovanie, ktoré bolo EU súdom vyhlásené ako legálne a tým neporušujeme žiadny zákon.SOZA uznáva, že použitie embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.

V prípade, ak ste držiteľom nejakého súboru, prosím, nekontaktujte nás ale poskytovateľov, na ktorých serveroch sú uložené akékoľvek materiály chránené autorskými právami. filmovadatabaza.sk ponúkajú iba odkazy na súbory a nie samotné súbory. Preto vlastníci tejto stránky za to nie sú zodpovední a podľa Teleservices Act taktiež. Nemáme vplyv na obsah filmov na stránke.

Filmovadatabaza.sk je len sprostredkovateľom externého obsahu a za právne chránený obsah sú zodpovední poskytovatelia, ktorí tento obsah hostujú. Sami nemôžeme odstrániť tieto súbory a tiež neposielame žiadne odkazy na externý obsah – to je vykonávané dobrovoľníkmi. Pre odstránenie obsahu chráneného autorskými právami a uplatnenie si autorských práv, kontaktujte prosím priamo spoločnosti, ktoré tieto súbory ukladajú na svojich serveroch.

Prevádzkovatelia tejto webovej stránky nemajú vedomosť o porušení autorských práv spôsobenú odkazmi uverejnenými tretími stranami.